کپسول سمنکس درمانگر بی نظیر
کپسول سمنکس درمانگر بی نظیر
کپسول سمنکس درمانگر بی نظیر
کپسول سمنکس درمانگر بی نظیر

کپسول سمنکس درمانگر بی نظیر


قیمت : 3,350,000 ریال

سمنکس semenax دارای مجوز و گواهینامه cGMP میباشد. سمنکس semenax محصولی است 100% طبیعی و مورد تایید تمامی پزشکان میباشد. سمنکس semenax با نسبت دقیق عصاره های گیاهی فرموله شده ، و تنها محصولی است که دارای قابلیتهای زیر میباشد: -افزایش دهنده اسپرم برای بار ور شدن و لذت چندین برابر هنگام ارگاسم (ارضاء شدن) ، -افزایش جهش ( پاچیدن منی ) هنگام انزال - منقبض و منبسط کننده آلت ( کلاهک آلت ) هنگام جهش اسپرم که باعث چندین برابر شدن لذت (ارگاسم) میشود


کپسول سمنکس درمانگر بی نظیر

سمنکس semenax دارای مجوز و گواهینامه cGMP میباشد. سمنکس semenax محصولی است 100% طبیعی و مورد تایید تمامی پزشکان میباشد. سمنکس semenax با نسبت دقیق عصاره های گیاهی فرموله شده ، و تنها محصولی است که دارای قابلیتهای زیر میباشد: -افزایش دهنده اسپرم برای بار ور شدن و لذت چندین برابر هنگام ارگاسم (ارضاء شدن) ، -افزایش جهش ( پاچیدن منی ) هنگام انزال - منقبض و منبسط کننده آلت ( کلاهک آلت ) هنگام جهش اسپرم که باعث چندین برابر شدن لذت (ارگاسم) میشودبسیاری از افراد به علت قیمت مناسب سمنکس semenax تصور میکنند سمنکس semenax اصل نباشد = لازم است بدانید سمنکس با بارکد و سریال نامبر خود کمپانی عرضه شده و از طریق سایت کمپانی قابل چک کردن میباشد و محصول اورجینال آمریکا است کپسول Semenax™ کپسولی است که میزان اسپرم را تا ۵۰۰ برابر افزایش میدهد. سمنکس علاوه بر افزایش حجم اسپرم در زمان انزال _ شدت و قدرت ار-گاسم نیز افزایش ایجاد میکندنتایج واقع بینانه : بیشتر مردانی که از سمنکس semenax استفاده میکنند اثرات آن را بلافاصله و در کمتر از 2-3 روز احساس میکنند. با ادامه استفاده نتایج به حداکثر خود خواهد رسید و تا زمانی که شما بخواهید خواهد ماند.

کپسول سمنکس درمانگر بی نظیر

  • اورگاسم قوی و طولانی مدت (بصورت دائمی و همیشگی)
  • افزایش حجم اسپرم
  • افزایش تعداد اسپرم (جهت افرادی که دچار ناباروری هستند)
  • افزایش حرکت اسپرم
  • افزایش جهش اسپرم
  • افزایش قدرت پاشش و پرتاب فوق العاده قوی اسپرم

راهنمای خرید

جهت كسب اطلاعات كاملتر و يا سفارش، مشخصات خود را در فرم زیر وارد نموده و دکمه ثبت سفارش را کلیک کنید. سپس ما با شما تماس خواهیم گرفت و راهنمایی کامل درباره مشخصات محصول، نحوه دریافت آن، روش استفاده محصول و شیوه پرداخت مبلغ را به شما ارائه خواهیم کرد.
مهم: لطفا تلفنی که پاسخگوی آن هستید وارد کنید. کلیه سفارشات قبل از ارسال تایید تلفنی می شوند.


فرم سفارش کپسول سمنکس درمانگر بی نظیر


نام
شماره تماس
ایمیل
آدرس
کد پستی
تعداد