اسپری بیحسی ویـ.اگـ.را(1250000)
اسپری بیحسی ویـ.اگـ.را(1250000)
اسپری بیحسی ویـ.اگـ.را(1250000)
اسپری بیحسی ویـ.اگـ.را(1250000)

اسپری بیحسی ویـ.اگـ.را(1250000)


قیمت : 400,000 ریال

اسپری "ویاگرا" : این اسپری برای افرادی به کار می رود که مدت زمان رابطه زناشویی برای آنها مهم است و میخواهند خود را قدرتمند و بدون مشکل جلوه دهند و از همخوابی طولانی لذت کامل ببرند.


اسپری بیحسی ویـ.اگـ.را(1250000)

اسپری "ویاگرا" : این اسپری برای افرادی به کار می رود که مدت زمان رابطه زناشویی برای آنها مهم است و میخواهند خود را قدرتمند و بدون مشکل جلوه دهند و از همخوابی طولانی لذت کامل ببرند. اسپری "ویاگرا" محصول یکی از معتبرترین شرکتهای ساخت محصولات زناشویی در آمریکا میباشد. این اسپری با تاثیر فوق العاده ای که دارد زمان رابطه شما و شریکتان را به مدت 30 تا 45 دقیقه افزایش می دهد و باعث می شود اضطراب شما کم شده و در نتیجه بتوانید اعتماد به نفس خود را بازیابید و کم کم مدت طبیعی آمیزش را بدست آورید. این اسپری باعث می شود شما اطمینان خاطر داشته باشید که حداقل تا 30 الی 40 دقیقه هیچ انزالی اتفاق نمی افتد و می توانید به راحتی فعالیت خود را ادامه دهید و از آن لذت ببرید.توجه : دیده شده است در چندین سایت با کپی کردن تصویر مقابل نمونه غیر مجاز این اسپری ها با قیمت بسیار پایین و شباهت زیاد به نوع اورجینال بفروش میرسد دقت داشته باشید که حتما نوع اصلی را با هلوگرام مخصوص تهیه فرمایید .

اسپری بیحسی ویـ.اگـ.را(1250000)

  • محصول کانادا
  • استفاده راحت
  • لذت همخوابی بیشتر
  • ویتامین ای (Vitamin E)
  • احساس شادابی و جوانی
  • در شهرستان به وسیله پست پیشتاز رایگان و در تهران به وسیله پیک

راهنمای خرید

جهت كسب اطلاعات كاملتر و يا سفارش، مشخصات خود را در فرم زیر وارد نموده و دکمه ثبت سفارش را کلیک کنید. سپس ما با شما تماس خواهیم گرفت و راهنمایی کامل درباره مشخصات محصول، نحوه دریافت آن، روش استفاده محصول و شیوه پرداخت مبلغ را به شما ارائه خواهیم کرد.
مهم: لطفا تلفنی که پاسخگوی آن هستید وارد کنید. کلیه سفارشات قبل از ارسال تایید تلفنی می شوند.


فرم سفارش اسپری بیحسی ویـ.اگـ.را(1250000)


نام
شماره تماس
ایمیل
آدرس
کد پستی
تعداد