کرم اتوبرنزه گارنی
کرم اتوبرنزه گارنی
کرم اتوبرنزه گارنی
کرم اتوبرنزه گارنی

کرم اتوبرنزه گارنی


قیمت : 260,000 ریال

2 الی سه ساعت پس از استحمام صورت و بدن خود را کاملا خشک کنید و محصول را به شکل یکنواخت بر روی سطح پوست مالیده ، سپس با کف دست ها با حرکت چرخشی دایره وار کرم را جذب پوست کنید.


کرم اتوبرنزه گارنی

2 الی سه ساعت پس از استحمام صورت و بدن خود را کاملا خشک کنید و محصول را به شکل یکنواخت بر روی سطح پوست مالیده ، سپس با کف دست ها با حرکت چرخشی دایره وار کرم را جذب پوست کنید.کاربرد: برنزکننده بدون نیاز به آفتاب طریقه مصرف: 2 الی سه ساعت پس از استحمام صورت و بدن خود را کاملا خشک کنید و محصول را به شکل یکنواخت بر روی سطح پوست مالیده ، سپس با کف دست ها با حرکت چرخشی دایره وار کرم را جذب پوست کنید. (جهت رسیدن به رنگ مطلوب و دلخواه پس از استحمام از لوسیون ، کرم، مام و ... استفاده نشود) لازم به ذکر است که در صورت استفاده از کرم آن را به تمام بدن بمالید.پشت گوشها و گردن را فراموش نکنید، همچنین از هیچ وسیله ای برای تسریع در جذب کرم استفاده نکنید.توجه : قبل از جذب کامل اتوبرنز از پوشیدن لباس خودداری کنید. این عمل را سه بار به فواصل یک ساعت تکرار کنید . بعد از آخرین مرتبه استفاده 4 الی 6 ساعت زمان نیاز است تا فرایند برنزاسیون و رنگ دهی نهایی آغاز گردد. تذکر : به دلیل رنگ پذیری سریع کف دست توصیه می گردد فورا با دستمال مرطوب کف دست ها پاک گردد.

کرم اتوبرنزه گارنی

  • برنزکننده بدون نیاز به آفتاب
  • محافظی قوی در برابر اشعه های مضر UVA, UVBنورخورشید
  • برنزکننده،ضدآفتاب، محافظ و التیام بخش پوست
  • برنزکننده بین 20 تا 40 دقیقه به رو و 20 تا 40 دقیقه
  • نرم کننده پوست و ضد خشکی
  • التیام بخش پوست و محتوی ویتامینهای گروه A و B

راهنمای خرید

جهت كسب اطلاعات كاملتر و يا سفارش، مشخصات خود را در فرم زیر وارد نموده و دکمه ثبت سفارش را کلیک کنید. سپس ما با شما تماس خواهیم گرفت و راهنمایی کامل درباره مشخصات محصول، نحوه دریافت آن، روش استفاده محصول و شیوه پرداخت مبلغ را به شما ارائه خواهیم کرد.
مهم: لطفا تلفنی که پاسخگوی آن هستید وارد کنید. کلیه سفارشات قبل از ارسال تایید تلفنی می شوند.


فرم سفارش کرم اتوبرنزه گارنی


نام
شماره تماس
ایمیل
آدرس
کد پستی
تعداد